Přijďte zažít něco výjimečného, co pomůže vašemu tělu i mysli.

Vy, co k nám chodíte, víte, že dostanete pokaždé trochu jinou péči dle toho, jak se v ten den cítíte a co je právě potřeba. 

Co vás čeká během našich-vašich ošetření? Akupresurní promačkání, aromaterapie, horký olej, poté, je-li třeba, tak horké lávové kameny, nahřáté ručníky, uvolnění trapézů a beder, regenerace svalů, klidný a laskavý dotek, zastavení se v naší “masážní meditaci”, rozproudění lymfy. Vaše tělo mluví a my mu nasloucháme. Není totiž pouhou hmotou, ale i jemnou energií. Proto se každá návštěva u nás trochu liší, protože i my jsme každý den jiní.

Pro hodinová ošetření si prosím rezervujte hodinu a půl (hodinová péče na lehátku, úvodní povídání, čaj a závěrečný klid na usazení) a pro devadesátiminutová celkem hodiny dvě (hodina a půl na lehátku, úvodní povídání, čaj a závěrečný klid na usazení).

TERAPIE 1

Touch Therapy 60′

Hodinová péče na lehátku, úvodní povídání, čaj a závěrečný klid na usazení. Pro toto ošetření si prosím rezervujte celkem hodinu a půl.

60 minut

1650 Kč

TERAPIE 2

Touch Therapy 90′

Hodina a půl na lehátku, úvodní povídání, čaj a závěrečný klid na usazení. Pro toto ošetření si prosím rezervujte celkem dvě hodiny.

90 minut

2200 Kč

TERAPIE 3

HIMÁLAJSKÁ SŮL

Detoxikační terapie himálajskou solí, hluboké pročištění těla a mysli její nejčistší formou bohatou na mnoho minerálních látek (Fe, Mg, K, Ca, Na). První část terapie je peeling celého těla směsí z himálajské soli a teplého oleje a pokračuje hodinovou masáží celého těla. Po této terapii budete svítit a budete nejhebčí na světě.

Pro toto ošetření si prosím rezervujte dvě a půl hodiny.

90 minut / 

2400 Kč

30 min peeling, 60 min masáž

TERAPIE 4

TĚHOTENSKÝ TOUCH

Pro naše ženy, manželky, partnerky, ségry a kamarádky, co potřebují uvolnit záda, odpočinout si, odlehčit se a dopřát si hodinu jemné heboučké péče. U nás se nastávající maminky cítí v bezpečí. Čisté a láskyplné prostředí. A nekonečně kapek geránia 🙂

60 minut

1650 Kč

TERAPIE 5

ČTYŘ-RUČ

Ztratíte se ve víru našich rukou, které vás odnesou do jiné dimenze odpočinku a uvolnění. Každé buněčce těla se dostane pozornosti.

60 minut

3600 Kč

TERAPIE 6

VE DVOU

Aromaterapie, masáž celého těla a hlavně vy a váš nejbližší ve stejný čas, na stejném místě sdílející unikátní zážitek. Ovoce a svěží nápoj si pak můžete vychutnat společně na terase.

Pro tuto terapii si prosím rezervujte dvě a půl hodiny (hodina a půl na lehátku, úvodní povídání, čaj a závěrečný klid na usazení a snědení dobrůtek, které pro vás vždycky připravujeme:)

100 minut

4600 Kč

TERAPIE 7

TICHO A KLID

Rozpusťte svou neustále usilující mysl do prázdného prostoru ticha a klidu. Terapie založená na principech kraniosakrální biodynamiky. (Nejen) statickými doteky plnými lásky, bezpečí a přijetí společně zakusíme hluboký klid, skrze který se pak můžeme lépe spojit sami se sebou, se svou vnitřní moudrostí a dát tak prostor přirozené schopnosti našeho těla se léčit a transformovat. Váš nervový systém bude nadšený!

Ošetření začíná základní akupresurou celého těla, pokračuje masáží horkým olejem (1. polovina) a končí energetickou kranio-částí (2. polovina). Struktura se však může měnit podle aktuálních potřeb. K ošetření si vyberete vhodnou vonnou esenci, která nás bude provázet.

Pro toto ošetření si prosím rezervujte celkem hodinu a půl (60 min masáž) resp. dvě hodiny (90 min masáž).

60 minut / 

1650 Kč

90 minut / 

2200 Kč

POZNÁMKA: Na terapii ticha a klidu doporučujeme přijít vícekrát za sebou s určitou pravidelností. Motivací nechť je nám balíček pěti hodinových ošetření za 6 600Kč či pěti devadesátiminutových ošetření za 9 400Kč. V případě jakýchkoli dotazů nám zavolejte či napište, rádi vám povíme víc!

TERAPIE 8

KRANIOSAKRÁLNÍ

Jemné a neinvazivní doteky, které o nic neusilují, jen jsou. Přijímající a vnímavé ruce, které “neřeší váš problém”, neboť se k vašemu systému (rozumějte systému nervovému, energetickému, fyzickému i emocionálnímu) přistupuje z pozice plného potenciálu zdraví a ne nemoci. Delikátní práce s centrálním nervovým systémem. Toto ošetření může být velmi intenzivní. Biodynamický přístup ke kraniu z větve Charlese Ridleyho . Hluboké uvolnění a oživení na mnoha úrovních.

Pro hodinové ošetření si prosím rezervujte hodinu a půl (hodinové péče na lehátku, úvodní povídání, čaj a závěrečný klid na usazení) a pro devadesátiminutové celkem hodiny dvě ( hodina a půl na lehátku, úvodní povídání, čaj a závěrečný klid na usazení).

60 minutes

1650 Kč

90 minutes

2200 Kč

POZNÁMKA: Na terapii ticha a klidu doporučujeme přijít vícekrát za sebou s určitou pravidelností. Motivací nechť je nám balíček pěti hodinových ošetření za 6 600Kč či pěti devadesátiminutových ošetření za 9 400Kč. V případě jakýchkoli dotazů nám zavolejte či napište, rádi vám povíme víc!

Himálajská sůl

Himálajská sůl patří mezi nejčistší soli vůbec. Těží se z hloubky himálajského pohoří a díky působení vrstev, které se v něm v průběhu věků usadily, obsahuje tato sůl přes 80 různých minerálů. Pamatuje ještě časy, kdy bylo na místě Himalájí moře, není proto postižena současným znečištěním. Tato sůl se díky své krystalické formě velice dobře vstřebává a tělo snáze vylučuje škodlivé látky. Je bohatá na železo, které jí dodává její typickou narůžovělou barvu. Obsahuje také hořčík, draslík, vápník, sodík a fosfor. Přispívá k regulaci krevního tlaku a zvýšené hladiny cukru v krvi. Obsažené minerály pomáhají předcházet svalovým křečím a zároveň podporují činnost nervové soustavy a zdravý spánek. Naše tělo potřebuje sůl pro správné hospodaření s minerálními látkami a také s vodou. Je nezbytná pro aktivitu buněk – pomáhá s přenosem nervových vzruchů – a ovlivňuje také činnost svalů. Její důležitost si lidské pokolení uvědomuje už od pradávna.

⭐️ Pokud už jsi přihlášen/a, pokračuj tudy.

Obchodní podmínky

Všeobecné smluvní podmínky užívání kurzů poskytovaných fyzickou osobou Michaela Pyšová na serveru www.touchtherapy.cz (dále jen „Podmínky“).

Zaplacením kurzu souhlasí uživatel s níže uvedenými podmínkami a zavazuje se dodržovat pravidla v nich uvedená.

1. Obecná ustanovení

1.1. Poskytovatelem služeb kurzů serveru touchtherapy.cz je fyzická osoba Michaela Pyšová se sídlem Jahodová 1858, Lysá nad Labem, 28922, registrována u městského úřadu Lysá nad Labem odbor obecný živnostenský úřad Lysá nad Labem, IČO 08647577.  (dále jen „Poskytovatel“).

1.2. „Uživatelem“ je fyzická či právnická osoba, která uhradila objednávku kurzu Poskytovatele.

2. Předmět služby

2.1. Pokud se jedná o kurz ve formě online studia je předmětem služby právo Uživatele na přístup k datovému obsahu, předpřipraveným video lekcím a doprovodným souborům ve formátu PDF uložených na serveru Poskytovatele (dále jen „on-line kurz“) v rozsahu bodu

2.2. Videa poskytována v rámci on-line kurzu jsou dostupná pouze ve formě on-line streamingu dat ze serveru touchtherapy.cz. Pro sledování on-line kurzu je nezbytné vysokorychlostní připojení k internetu. On-line kurz není dostupný na médiích typu DVD, ani jej nejde stahovat do počítače pro pozdější sledování bez připojení k Internetu.

2.3 On-line kurz lze sledovat pouze na zařízeních podporujících HTML 5.

3. Rozsah služby

3.1. Uhrazením ceny on-line kurzu získává Uživatel právo na přístup k obsahu kurzu objednanému on-line u Poskytovatele po dobu nejméně 365ti kalendářních dnů od zprovoznění přístupu Poskytovatelem.

3.2 Po uplynutí lhůty definované v bodě 3.1. dochází k vyčerpání objednané služby bez ohledu na skutečnost, zda-li Uživatel službu využil nebo nevyužil. Na žádost Uživatele může Poskytovatel podle vlastního uvážení bezplatně prodloužit Uživateli lhůtu pro přístup k on-line kurzu. Na prodloužení lhůty však není právní nárok. Žádost se stručným zdůvodněním je třeba učinit elektronicky na e-mailovou adresu info@touchtherapy.cz.

4. Práva a povinnosti Uživatele

4.1. Uživatel má právo využívat služby objednaného on-line kurzu v časovém rozsahu definovaném článkem 3.

4.2. Uživatel je povinen otestovat před uhrazením on-line kurzovného, zdali mu přehrávání videa na stránkách touchtherapy.cz funguje s jeho technickým vybavením (hardware i software) a používaným internetovým připojením. Úhradou objednávky on-line kurzu Uživatel potvrzuje, že se mu ukázkové video na stránce https://www.touchtherapy.cz/online-kurzy přehrává bez problémů a akceptuje stejnou kvalitu a způsob přehrávání pro samotný on-line kurz.

4.3. Uživatel se zavazuje dodržovat pravidla uvedená v článku 6 – Ochrana autorských práv.

5. Práva a povinnosti Poskytovatele

5.1. Poskytovatel má povinnost zpřístupnit Uživateli přístupová práva k objednanému on-line kurzu ihned po dokončení registrace.

5.2. Poskytovatel má právo předčasně ukončit bez náhrady přístup Uživatele k on-line kurzu za předpokladu, že Uživatel bude porušovat článek 6 těchto podmínek.

5.3. Poskytovatel má dále právo ukončit bez náhrady přístup Uživatele k on-line kurzu v následujících případech:

  • Na internetových stránkách třetích stran se vyskytne video pocházející z on-line kurzu Poskytovatele obsahující personalizované identifikační prvky Uživatele.
  • Poskytovatel zjistí pokusy Uživatele technicky ovlivnit způsob přehrávání videí v rámci on-line kurzu.

5.4. Poskytovatel může přiměřeně informovat formou reklamních sdělení Uživatele o svých dalších službách a to využitím e-mailové adresy Uživatele, přičemž Uživatel s tímto souhlasí. Poskytovatel je povinen přestat zasílat případná reklamní sdělení Uživateli v případě, že mu toto Uživatel sdělí e-mailovou zprávou.

5.5. V případě nedostupnosti on-line kurzu je Poskytovatel povinen prodloužit čas přístupu ke službě Uživateli o stejnou dobu, po kterou nebyl on-line kurz dostupný. Kromě náhrady času, kdy nemohl Uživatel k on-line kurzu přistupovat, nemá Uživatel v případě výpadku serveru žádný nárok na finanční kompenzaci nebo vrácení zaplaceného poplatku.

6. Ochrana autorských práv

6.1. On-line kurz, ale i kurz pořádaný fyzicky je autorským dílem Poskytovatele a ten neposkytuje Uživateli právo šířit dílo dále jakýmikoliv cestami elektronické, či jiné komunikace.

6.2. Uživatel souhlasí uhrazením kurzovného za on-line kurz s tím, že přístup a přehrávání on-line kurzu není anonymní. Poskytovatel zaznamenává IP adresu každého přístupu k on-line kurzu spolu s přístupovým jménem, které je pro přehrávání videa použito.

6.3. Uživatel se zavazuje nestahovat videa z on-line kurzu na svůj pevný disk či jiné off-line či on-line médium určené pro ukládání digitálních dat. Stejně tak se Uživatel zavazuje nepořizovat žádné audio-video záznamy přehrávaného videa v rámci on-line kurzu. Veškeré tyto a další činnosti podobného charakteru jsou v rozporu s přáním provozovatele a těmito smluvními podmínkami.

6.4. Uživatel se zavazuje neposkytovat třetím osobám přístupové údaje do kurzu.

6.5. Ochrana autorských práv se vztahuje také na přílohy k jednotlivým kapitolám on-line kurzu (ve formátu PDF). Přílohy jsou poskytovány pouze pro soukromé účely Uživatele a je zakázáno je dále šířit třetím osobám.

7. Způsob a forma platby

7.1 Způsob platby: Platební metoda je napojeny na platební bránu společnosti Stripe, která poskytuje zabezpečenou technologii přijímání platebních karet. Čísla platebních karet, kreditních karet zadáváte pomocí zabezpečeného a důvěryhodného kanálu společnosti Stripe. 

7.2 Možnosti plateb:

Online platební kartou: VISA, VISA electron, MasterCard, Maestro.

7.3 Forma platby:

Platba je možná pouze jednorázově, platba na splátky není možná.

8. Odpovědnost

8.1 Zabezpečení: Přístup k uživatelskému účtu je zabezpečen uživatelským jménem a heslem.

Kupující je povinen zachovávat mlčenlivost ohledně informací nezbytných k přístupu do

jeho uživatelského účtu a bere na vědomí, že prodávající nenese odpovědnost za porušení

této povinnosti ze strany kupujícího.

8.2 Odpovědnost za obsah webu: Webové stránky mohou být aktualizovány bez předchozího upozornění.

9. Souhlas se zpracováním osobních údajů

Vyplněním prodejního formuláře zákazník souhlasí se zařazením jím vyplněných osobních údajů do databáze Poskytovatele jakožto správce, a s jejich následným zpracováním prostřednictvím pro marketingové účely a obchodní sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu..

10. Možnost odhlášení

Chceme Vaše údaje použít k tomu, abychom vás mohli informovat o našich produktech a službách, případně zjistit váš názor na ně. Účast na takovýchto akcích je samozřejmě dobrovolná. Pokud byste s nimi nesouhlasili, můžete nám to kdykoliv oznámit, abychom mohli údaje podle toho zablokovat. V případě emailové komunikace se z odběru můžete kdykoliv odhlásit s pomocí odhlašovacího odkazu uvedeného v patičce každého emailu.

11. Závěrečná ustanovení

11.1. Ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů Uživatel souhlasí s tím, že Poskytovatel uchovává ve své databázi údaje vložené Uživatelem při objednávce on-line kurzu, a že je oprávněn tyto údaje zpracovávat pro účely obchodních vztahů s Uživatelem. Tento souhlas se uděluje po celou dobu trvání obchodního vztahu s Poskytovatelem, nestanoví-li zvláštní zákon lhůtu delší.

11.2. Jsou-li nebo budou-li jednotlivá ustanovení těchto smluvních podmínek neplatné, zůstávají ostatní ustanovení v platnosti. Takto vzniklá mezera bude nahrazena úpravou odpovídající účelu a smyslu těchto podmínek.

11.3. Uživatel rozumí tomu, že všechny informace poskytované v rámci on-line kurzů Poskytovatele jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat. Autor nedává v tomto kurzu žádné lékařské doporučení a pro ošetření zdravotního problému přímo či nepřímo nepředepisuje použití jakékoliv metody, která by se daly aplikovat bez lékařského doporučení. Našim záměrem je pouze nabídnout všeobecné informace. Tento kurz by měl podpořit zodpovědného klienta společně s jeho lékařem v jejich úsilí o dosažení zdraví. Jestli budou použity informace z tohoto kurzu a student tak učiní sám, je to jeho svobodné právo. Autor a vydavatel tohoto kurzu však v takovém případě nepřebírá žádnou zodpovědnost za jeho konání a možné následky.

Poskytovatel není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Za případné problémy poskytovatel nenese žádnou zodpovědnost. Pokud si student není jistý jak postupovat, je povinen se vždy obrátit na ošetřujícího lékaře případně své klienty k ošetřujícímu lékaři doporučí. Poskytovatel pečlivě zvážil a ověřil rady obsažené v tomto kurzu, ale nemůže za ně převzít záruku. Neodpovídá ani za osobní, věcné či majetkové škody.

11.4. Tyto Podmínky a vztah mezi Poskytovatelem a Uživatelem se řídí právním řádem České republiky.

11.5. Jakákoliv komunikace mezi Poskytovatelem a Uživatelem probíhá elektronicky formou elektronické pošty (emailu).

11.6. Prodávající si vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit. Změněné podmínky vyhlásí vhodným způsobem na internetových stránkách www.touchtherapy.cz

Tyto podmínky užívání nabývají účinnosti dne 15.5.2020