Touch Therapy – masážní studio s důrazem na vědomý dotek, terapeutický přístup a meditativní prožitek

Spolu s přáteli jsme vytvořili místo, kde je čisto a klid, kde je spousta květin, kde používáme vysoce kvalitní esenciální oleje a kde je veškerá kosmetika a přípravky v bio kvalitě.

Vytvořili jsme místo, kam se chodí odpočinout, nabrat nových sil, kde na vás máme čas a nejste jen další číslo v pořadníku dlouhého dne unaveného terapeuta.

MANIFEST

1. Terapie je vědomou zkušeností – terapeut je vědomý v dávání doteku

2. Prostředí terapie je láskyplné a bezpečné

3. Terapeut nikdy neprosazuje své vlastní potřeby – terapie se vždy odvíjí podle potřeb klienta

4. Terapeut má vlastní praxi duchovního rozvoje

5. Esenciální i základové oleje pouze v nejčistší bio kvalitě stejně jako další prostředky k udržování prostoru hygienicky i energeticky čistého

6. Dostatek času k naladění před a po terapii pro terapeuta i klienta.

7. Ochrana soukromí – informace předané během terapie zůstávají soukromou záležitostí terapeuta a klienta

Bára

TouchTherapy Team

Bára preferuje jemný a klidný dotek, který ale může být svou hloubkou velmi intenzivní.

Samozřejmě, je-li potřeba a tělo si to žádá, použije i silnějšího tlaku. Obecně se teď od té hmotnější části pomalu přelévá více do té kraniosakrální, ale nemusíte se bát, že byste nic necítili. Svou přednost v ošetřeních vnímá ve skálopevném přijetí toho, co je, a zároveň schopnosti mít srdce otevřené v rozkvetlé zahradě neposuzování, ve svěžím vánku nechat věci plavat a současně s volně zavěšenou pozorností citlivě vnímat vše, co se právě v těle i mimo něj odehrává. Říká se o ní, že vás umí bezpečně a laskavě podpořit na cestě do hloubky ticha a klidu. 

Speaks English fluently.

VZDĚLÁNÍ A CERTIFIKÁTY

Bodywork in Psychotherapy / Prague College of Psychosocial Studies Course of Biodynamic Massage / Prague College of Psychosocial Studies Course of Classic, Swedish and Sports Massage / Indonesia Reflexology and Acupressure / The Patakys Reflexology and Acupressure Therapy / Půlroční intenzivní výcvik pránájámy – Petr Cichák / Dvouletý výcvik kraniosakrální biodynamiky – Abha Sajwel

DUCHOVNÍ PRAXE

Meditační retreat všímavosti a vnitřního vhledu Vipassana (Myanmar, Německo) / Meditační program Joy of Living a Path of Liberation tibetského mistra Yongey Mingyur Rinpočheho / Group leaders v meditační skupině Tergar Prague ( www.facebook.com/tergarcz ) / Každoroční studium tibetského buddhismu a meditační retreaty v klášteře Palpung Sherabling v Indii / pravidelná ásanová a pránájámová praxe

Nikol

TouchTherapy Team

Co se děje na lehátku pod rukama naší Nikol? 

V její masáži se objevuje pevný dotek, občas obohacený o silnější objímací tlak napomáhající prvotnímu hlubšímu uvolnění těla a jeho nervového systému. Střídá se s jemnější hladivou choreografií s bdělou pozorností v každém pohybu. Lidé říkají, že její ruce hřejou jak radiátor, a po masáži prožívají pocity úplně opečovanosti. Do masáže se jemně propisují zkušenosti čerpané z probíhajícího výcviku biodynamické kraniosakrální terapie. 

Speaks English fluently.

VZDĚLÁNÍ A CERTIFIKÁTY

Masér pro sportovní a rekondiční masáže – Dexter Academy / First Level Intensive Yoga Certificate – Agama Yoga School / Intenzivní kurz vědomého doteku Touch Therapy / Reflexní terapie – Július a Beata Patakyovi / Těhotenská masáž – Mgr. Renata Schindlerová – Škola tradiční čínské medicíny Romana Šimáčka / absolvuje probíhající dvouletý výcvik kraniosakrální biodynamiky

DUCHOVNÍ PRAXE

Pravidelná ásanová praxe / Pravidelná meditační praxe – Joy of Living: Calming the mind – Yongey Mingyur Rinpoche / Meditační retreat všímavosti a vnitřního vhledu Vipassana (Dhamma Pallava, Polsko)

Adéla

TouchTherapy Team

Adél dotek vnímá jako naprosto univerzální nástroj, který nás zpřítomňuje v tom, co se právě v našem těle odehrává. Díky výcviku v Kraniosakralní biodynamice je schopná se ladit na váš systém a intuitivně reagovat z prostoru ticha a klidu. Její dlaně tečou s proudem vašeho těla a přizpůsobují se s respektem a úctou jeho potřebám. Pokud je potřeba použije většího tlaku a jindy zase jen jemného doteku či zastavení se a uznání toho, co je tam přítomno. Pro Adél se ošetření stala tancem, jehož choreografii tvoří sám život.

VZDĚLÁNÍ A CERTIFIKÁTY

Hatha jóga akreditovaný kurz (150hod) – Yoga4Yogi / Tantricko-jógová energetika, Polibek kobry vol. I a II – Barbora Hu / Foundations of Tantric yoga – Christopher Wallis / I. stupeň ZY Qigong / absolvuje probíhající dvouletý výcvik kraniosakrální biodynamiky

Sylvi

TouchTherapy Team

Pod rukama Sylvi můžete cítit dotekovou harmonizační péči. Sylvi umí hluboce naslouchat potřebám vašeho těla a hlavní pozornost směřujeme tam, kam jí tělo vede. Ráda se ladí na energii přijímajícího a komunikuje s tělem v jeho nejjemnějších vrstvách. Skrze masáž od Sylvi postupně najdete ztišení a uvolnění. Zjistíte, že hluboko uvnitř vás je zakořeněn klid a skrytá vnitřní síla. Svůj největší dar vnímá ve znalostech somatických přístupů a vnímání těla jako celku tělo, mysl, srdce a duše.  

Speaks English fluently.

VZDĚLÁNÍ A CERTIFIKÁTY

České vysoké učení technické – Bc., Obor Fyzioterapie / Fakulta biomedicínského inženýrství, Univerzita Karlova – Mgr., Obor Tělesná výchova a sport zdravotně postižených / Prague Yoga Collective – 200hr RYT Yoga Teacher Training/ Dr. Pavel Švejcar – Aplikovaná kineziologie, cvičení na míčích a labilních plochách / Mgr. Zdeněk Čech – Posilování a strečink ve fyzioterapii A, B, C / odb. as. Mgr. Petr Bitnar – Komplexní terapie triggerpointů / Prof. PaedDr. Pavel Kolář, Ph.D. – Dynamická Neuromuskulární Stabilizace I. a II. / Bc. Jitka Kotrbová – Terapeutické využití kinezio tapu

Jana

TouchTherapy Team

Jej ruky a srdce hrejú. Do svojich terapií prelieva energiu horúceho temperamentného Mexika a rôznochuť Sicílie, ale taktiež stisk uzemňujúceho a milujúceho Slovenska. Lásku k životu a telu vie pomocou masáže predať aj Vám. Človeka s jeho rozpoložením vníma v daný moment a podľa toho buď pohladí alebo použije aj miernu silu. Určite jej neujde miesto, ktoré vyžaduje najviac péče. Zaručene odhalí Váš trigger point! Jana vám odľahčí masážou nielen telo, ale aj myseľ.

Speaks English and Spanish fluently.

VZDĚLÁNÍ A CERTIFIKÁTY

Certifikát Škola osteopatickej masáže, metóda Krohnengold (lektorka Lorraine Krohnengold, Mexiko 2021) / Kurz rolfing metody v partnerskej komunikácii (škola One Soma, lektorka Isa Kelly, Mexiko 2022) / Certifikát Masérsky kurz welness pracovník – masérske služby (škola Sumaško, lektorka Iveta Psocíková, Slovensko 2021) / Certifikát Kurz baňkovania (škola Sumaško, lektorka Iveta Psocíková, Slovensko 2021) / Študentka a praktikantka Ido portal movement (Movement Mexiko, tréner Jonathan Fletcher, Mexiko od 2017) / Kurz salsy (škola Rumba y Salsa, Cali-Colombia 2017)

Míša

TouchTherapy Team

Dotek vnímá jako důležitý komunikační kanál a přeje si, aby jím více mluvil celý svět. Díky Báře a Niky se ji podařilo znovu zažehnout vyhaslou jiskru a s otevřenou náručí je tady pro všechny, co touží po přijetí. V jemnosti a klidu ubezpečí váš nervový systém, že je všechno v pořádku.

Má v sobě dva světy, jeden je hodně racionální, který se ptá po vědeckých studiích a druhý rozumem neuchopitelný, který následuje jen vlastní cit a intuici. To se odráží nejen v životě, ale i při její práci.

A Bára jen dodává: “Při ošetření od Míši jsem přestala vnímat hranice svého těla a rozpustila se do blaženého bezčasí. Máme radost, že je Míša s námi!”

Speaks English fluently.

VZDĚLÁNÍ A CERTIFIKÁTY

Masér pro sportovní a rekondiční masáže – Dexter Academy / Meditative Touch Rebalancing Bodywork Training – Arambol India / Velvet Touch – Masérská škola Masérnička / 200hr Yoga Teacher Training Hatha & Ashtanga – Adhiroha, India

Ariana

TouchTherapy Team

Naše komunikační guru Ariana. Přímá a jasná, rychlá a laskavá. Touch Therapy zná od úplných základů, i když jeho součástí vždycky nebyla. Vždycky byla ale ségrou Báry, a tu může s klidem říct, že od raných základů zná taky. Stará se u nás o všechno pěkné psaní, o všechny fotky a obrázky. Ráda vám zodpoví lecjakou záludnou otázku a ještě radši najde všemu řešení. Je hodně estetická a co jí nejde, to se naučí. Sama dodává:  “Víte, jaký to je pracovat v Touch Therapy? Jako když si lehnete na semišový divan, před vás postaví skořicový pletenec a do ruky vám dají oblíbený hrnek kafe, po pokoji z teplého dřeva se rozprostírá ranní slunce. Jste tam? Přimyslete si ještě vaše oblíbené lidi, kteří s vámi na tom divanu sedí taky. A smějí se, a mají vás rádi, a dolívaj kafe. Tak takhle se tu cítím.”

Manu

TouchTherapy Team

Manu většinou pracuje ve spolupráci s Bárou. 

Jeho výsadou je tichá a naprosto přijímající přítomnost, absolutní klid a hluboké uvolňující vydechování. Přináší do prostoru hřejivost hnědého kožichu a jasnost modrých očí.

Kristin

TouchTherapy Team

Kristina je element vody.  Klidná a rozvážná s dotekem pevným a laskavým. Její masáž je jako řeka. Mateřská bdělá přítomnost, kdy je všechno v dokonalém pořádku. Praktikantka ashtanga jógy, absolventka kurzu léčby myofasciálních trigger pointů pod vedením Mgr. Pavla Leštiny a budoucí naše nejvzdělanější fyzioterapeutka.
Děkujeme, že jsi s námi! 💜

VZDĚLÁNÍ A CERTIFIKÁTY

AromaTouch doTerra Technique / Dexter Academy sportovní masáž / SM systém / Yoga Teacher 200RYT Power Yoga Akademie / studentka shiatsu a fyzioterapie

DUCHOVNÍ PRAXE

Meditační retreat všímavosti a vnitřního vhledu Vipassana (Sujiva) / pravidelná jógová praxe

Alfonzie

TouchTherapy Team

Alfonzii masáže učarovaly už ve 12 letech, když poprvé viděla, jak dokážou pomáhat. V průběhu středoškolského studia na konzervatoři často masírovala spolužáky, rodinu a přátele. I několik let poté ji kouzlo vědomého doteku stále zajímalo a lákalo čím dál víc. Vždy toužila dělat něco pro lidi, proto si nakonec uvědomila, že cesta masáží bude tou nejlepší cestou, jak je dělat spokojenější a šťastnější, a to zejména v dnešní zrychlené době. V žilách Alfi koluje pravá československá krev, je to temperamentní duše se zlatýma ručička plnýma lásky, péče, ale taky pevného doteku. K masírování v Touch Therapy se ještě věnuje soukromě sportovním, těhotenským a lymfatickým masážím. Mimo svět vědomého dotýkání je Alfi vystudovanou herečkou a speakerkou.

VZDĚLÁNÍ A CERTIFIKÁTY

Kurz sportovní a relaxační masáže, Tejpování, Těhotenská, Diagnostika bederní páteře – Masérská škola Aleš Zelinka / Lymfatické masáže, Těhotenská, Hloubková masáž krční páteře – Masérská škola Stanislava Flandery

Zakladatelky

Míša Pyšová

Bára o Miší: Miší je májové dítě a už dávno nechce prorazit hlavou zeď. Jde si v čase s jasným cílem, s laskavostí a doširoka otevřeným srdcem. Její mysl je klidná a prostorná skoro jako hladina nekonečného jezera. Neztrácí však glanc svého divokého mládí, tancuje, když chce, brečí, když potřebuje a čas od času se uchyluje do ústraní pro dobro všech bytostí.

Bára Tenčlová

Míša o Baru: Na světě je jenom jedna Baru narozená začátkem listopadu, kdy sklízíme, co jsme zaseli. Ona je tak svá, svou všeobjímající výstředností naprosto jedinečná. Její dotek je měkký a sametový, plný něhy, přijmutí a pochopení. Je jako samurajský meč – dejme se do toho teď, copak víme, kolik času nám ještě zbývá? Být v její přítomnosti, být její součástí…je požehnání.

Recenze a ohlasy

"Skvělá masáž, fantastický dotek, pod dotykem těchto rukou se rozplynete. Všemi dvaceti doporučuji. Prostředí je krásné a vkusné. Těším se na příště."
Tobias
"Velmi vědomý přístup k tělu. Spíš dotyková terapie než masáž. Naplňující, celistvé a léčivé. Těším se příště!" 🙏
Véra
"Nejvíc oceňuji osobní přístup, čas a hlavně opravdovou přítomnost, kterou vám v Touchi věnují a která není všude samozřejmostí. Určitě přijdu zase."
Veronika
"Vynikající párová masáž, po které jsme ještě dostali ovoce na zakousnutí a soukromý čas na vydechnutí, jak jenom jsme potřebovali. Doporučujeme všem!"
Edvard
"Ještě se mi nestalo, že by mě v masážním studiu entuziasticky vítal předchozí zákazník a od srdce mi přál, ať si to užiju. Ještě se mi nestalo, že by mě někdo masíroval 'od srdce', nikoli technicky dokonale či zdravotně, ale prostě srdcem. Těžko se to formuluje, ale prostě cítíte, že masérka je tam pro VÁS, stoprocentně, a že masáž není jen odpočinkovou procedurou, ale zážitkem, který vám udělá dobře na duši i v hlavě. Od své masáže jsem o tomto zážitku nepřestala mluvit, protože něco tak výjimečného, léčivého a krásného bych prostě dopřála i svojí šéfové (pokus o vtip). Děkuju a moc vám držím palce! ❤️"
Michala
5/5

Přečtete si další ohlasy na naší FB stránce:

BALANC
Radia Wave

Pevný stisk ruky i láskyplné objetí. Jak se dotýkáme s druhými lidmi a proč za vším není sex

Himálajská sůl

Himálajská sůl patří mezi nejčistší soli vůbec. Těží se z hloubky himálajského pohoří a díky působení vrstev, které se v něm v průběhu věků usadily, obsahuje tato sůl přes 80 různých minerálů. Pamatuje ještě časy, kdy bylo na místě Himalájí moře, není proto postižena současným znečištěním. Tato sůl se díky své krystalické formě velice dobře vstřebává a tělo snáze vylučuje škodlivé látky. Je bohatá na železo, které jí dodává její typickou narůžovělou barvu. Obsahuje také hořčík, draslík, vápník, sodík a fosfor. Přispívá k regulaci krevního tlaku a zvýšené hladiny cukru v krvi. Obsažené minerály pomáhají předcházet svalovým křečím a zároveň podporují činnost nervové soustavy a zdravý spánek. Naše tělo potřebuje sůl pro správné hospodaření s minerálními látkami a také s vodou. Je nezbytná pro aktivitu buněk – pomáhá s přenosem nervových vzruchů – a ovlivňuje také činnost svalů. Její důležitost si lidské pokolení uvědomuje už od pradávna.

⭐️ Pokud už jsi přihlášen/a, pokračuj tudy.

Obchodní podmínky

Všeobecné smluvní podmínky užívání kurzů poskytovaných fyzickou osobou Michaela Pyšová na serveru www.touchtherapy.cz (dále jen „Podmínky“).

Zaplacením kurzu souhlasí uživatel s níže uvedenými podmínkami a zavazuje se dodržovat pravidla v nich uvedená.

1. Obecná ustanovení

1.1. Poskytovatelem služeb kurzů serveru touchtherapy.cz je fyzická osoba Michaela Pyšová se sídlem Jahodová 1858, Lysá nad Labem, 28922, registrována u městského úřadu Lysá nad Labem odbor obecný živnostenský úřad Lysá nad Labem, IČO 08647577.  (dále jen „Poskytovatel“).

1.2. „Uživatelem“ je fyzická či právnická osoba, která uhradila objednávku kurzu Poskytovatele.

2. Předmět služby

2.1. Pokud se jedná o kurz ve formě online studia je předmětem služby právo Uživatele na přístup k datovému obsahu, předpřipraveným video lekcím a doprovodným souborům ve formátu PDF uložených na serveru Poskytovatele (dále jen „on-line kurz“) v rozsahu bodu

2.2. Videa poskytována v rámci on-line kurzu jsou dostupná pouze ve formě on-line streamingu dat ze serveru touchtherapy.cz. Pro sledování on-line kurzu je nezbytné vysokorychlostní připojení k internetu. On-line kurz není dostupný na médiích typu DVD, ani jej nejde stahovat do počítače pro pozdější sledování bez připojení k Internetu.

2.3 On-line kurz lze sledovat pouze na zařízeních podporujících HTML 5.

3. Rozsah služby

3.1. Uhrazením ceny on-line kurzu získává Uživatel právo na přístup k obsahu kurzu objednanému on-line u Poskytovatele po dobu nejméně 365ti kalendářních dnů od zprovoznění přístupu Poskytovatelem.

3.2 Po uplynutí lhůty definované v bodě 3.1. dochází k vyčerpání objednané služby bez ohledu na skutečnost, zda-li Uživatel službu využil nebo nevyužil. Na žádost Uživatele může Poskytovatel podle vlastního uvážení bezplatně prodloužit Uživateli lhůtu pro přístup k on-line kurzu. Na prodloužení lhůty však není právní nárok. Žádost se stručným zdůvodněním je třeba učinit elektronicky na e-mailovou adresu info@touchtherapy.cz.

4. Práva a povinnosti Uživatele

4.1. Uživatel má právo využívat služby objednaného on-line kurzu v časovém rozsahu definovaném článkem 3.

4.2. Uživatel je povinen otestovat před uhrazením on-line kurzovného, zdali mu přehrávání videa na stránkách touchtherapy.cz funguje s jeho technickým vybavením (hardware i software) a používaným internetovým připojením. Úhradou objednávky on-line kurzu Uživatel potvrzuje, že se mu ukázkové video na stránce https://www.touchtherapy.cz/online-kurzy přehrává bez problémů a akceptuje stejnou kvalitu a způsob přehrávání pro samotný on-line kurz.

4.3. Uživatel se zavazuje dodržovat pravidla uvedená v článku 6 – Ochrana autorských práv.

5. Práva a povinnosti Poskytovatele

5.1. Poskytovatel má povinnost zpřístupnit Uživateli přístupová práva k objednanému on-line kurzu ihned po dokončení registrace.

5.2. Poskytovatel má právo předčasně ukončit bez náhrady přístup Uživatele k on-line kurzu za předpokladu, že Uživatel bude porušovat článek 6 těchto podmínek.

5.3. Poskytovatel má dále právo ukončit bez náhrady přístup Uživatele k on-line kurzu v následujících případech:

  • Na internetových stránkách třetích stran se vyskytne video pocházející z on-line kurzu Poskytovatele obsahující personalizované identifikační prvky Uživatele.
  • Poskytovatel zjistí pokusy Uživatele technicky ovlivnit způsob přehrávání videí v rámci on-line kurzu.

5.4. Poskytovatel může přiměřeně informovat formou reklamních sdělení Uživatele o svých dalších službách a to využitím e-mailové adresy Uživatele, přičemž Uživatel s tímto souhlasí. Poskytovatel je povinen přestat zasílat případná reklamní sdělení Uživateli v případě, že mu toto Uživatel sdělí e-mailovou zprávou.

5.5. V případě nedostupnosti on-line kurzu je Poskytovatel povinen prodloužit čas přístupu ke službě Uživateli o stejnou dobu, po kterou nebyl on-line kurz dostupný. Kromě náhrady času, kdy nemohl Uživatel k on-line kurzu přistupovat, nemá Uživatel v případě výpadku serveru žádný nárok na finanční kompenzaci nebo vrácení zaplaceného poplatku.

6. Ochrana autorských práv

6.1. On-line kurz, ale i kurz pořádaný fyzicky je autorským dílem Poskytovatele a ten neposkytuje Uživateli právo šířit dílo dále jakýmikoliv cestami elektronické, či jiné komunikace.

6.2. Uživatel souhlasí uhrazením kurzovného za on-line kurz s tím, že přístup a přehrávání on-line kurzu není anonymní. Poskytovatel zaznamenává IP adresu každého přístupu k on-line kurzu spolu s přístupovým jménem, které je pro přehrávání videa použito.

6.3. Uživatel se zavazuje nestahovat videa z on-line kurzu na svůj pevný disk či jiné off-line či on-line médium určené pro ukládání digitálních dat. Stejně tak se Uživatel zavazuje nepořizovat žádné audio-video záznamy přehrávaného videa v rámci on-line kurzu. Veškeré tyto a další činnosti podobného charakteru jsou v rozporu s přáním provozovatele a těmito smluvními podmínkami.

6.4. Uživatel se zavazuje neposkytovat třetím osobám přístupové údaje do kurzu.

6.5. Ochrana autorských práv se vztahuje také na přílohy k jednotlivým kapitolám on-line kurzu (ve formátu PDF). Přílohy jsou poskytovány pouze pro soukromé účely Uživatele a je zakázáno je dále šířit třetím osobám.

7. Způsob a forma platby

7.1 Způsob platby: Platební metoda je napojeny na platební bránu společnosti Stripe, která poskytuje zabezpečenou technologii přijímání platebních karet. Čísla platebních karet, kreditních karet zadáváte pomocí zabezpečeného a důvěryhodného kanálu společnosti Stripe. 

7.2 Možnosti plateb:

Online platební kartou: VISA, VISA electron, MasterCard, Maestro.

7.3 Forma platby:

Platba je možná pouze jednorázově, platba na splátky není možná.

8. Odpovědnost

8.1 Zabezpečení: Přístup k uživatelskému účtu je zabezpečen uživatelským jménem a heslem.

Kupující je povinen zachovávat mlčenlivost ohledně informací nezbytných k přístupu do

jeho uživatelského účtu a bere na vědomí, že prodávající nenese odpovědnost za porušení

této povinnosti ze strany kupujícího.

8.2 Odpovědnost za obsah webu: Webové stránky mohou být aktualizovány bez předchozího upozornění.

9. Souhlas se zpracováním osobních údajů

Vyplněním prodejního formuláře zákazník souhlasí se zařazením jím vyplněných osobních údajů do databáze Poskytovatele jakožto správce, a s jejich následným zpracováním prostřednictvím pro marketingové účely a obchodní sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu..

10. Možnost odhlášení

Chceme Vaše údaje použít k tomu, abychom vás mohli informovat o našich produktech a službách, případně zjistit váš názor na ně. Účast na takovýchto akcích je samozřejmě dobrovolná. Pokud byste s nimi nesouhlasili, můžete nám to kdykoliv oznámit, abychom mohli údaje podle toho zablokovat. V případě emailové komunikace se z odběru můžete kdykoliv odhlásit s pomocí odhlašovacího odkazu uvedeného v patičce každého emailu.

11. Závěrečná ustanovení

11.1. Ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů Uživatel souhlasí s tím, že Poskytovatel uchovává ve své databázi údaje vložené Uživatelem při objednávce on-line kurzu, a že je oprávněn tyto údaje zpracovávat pro účely obchodních vztahů s Uživatelem. Tento souhlas se uděluje po celou dobu trvání obchodního vztahu s Poskytovatelem, nestanoví-li zvláštní zákon lhůtu delší.

11.2. Jsou-li nebo budou-li jednotlivá ustanovení těchto smluvních podmínek neplatné, zůstávají ostatní ustanovení v platnosti. Takto vzniklá mezera bude nahrazena úpravou odpovídající účelu a smyslu těchto podmínek.

11.3. Uživatel rozumí tomu, že všechny informace poskytované v rámci on-line kurzů Poskytovatele jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat. Autor nedává v tomto kurzu žádné lékařské doporučení a pro ošetření zdravotního problému přímo či nepřímo nepředepisuje použití jakékoliv metody, která by se daly aplikovat bez lékařského doporučení. Našim záměrem je pouze nabídnout všeobecné informace. Tento kurz by měl podpořit zodpovědného klienta společně s jeho lékařem v jejich úsilí o dosažení zdraví. Jestli budou použity informace z tohoto kurzu a student tak učiní sám, je to jeho svobodné právo. Autor a vydavatel tohoto kurzu však v takovém případě nepřebírá žádnou zodpovědnost za jeho konání a možné následky.

Poskytovatel není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Za případné problémy poskytovatel nenese žádnou zodpovědnost. Pokud si student není jistý jak postupovat, je povinen se vždy obrátit na ošetřujícího lékaře případně své klienty k ošetřujícímu lékaři doporučí. Poskytovatel pečlivě zvážil a ověřil rady obsažené v tomto kurzu, ale nemůže za ně převzít záruku. Neodpovídá ani za osobní, věcné či majetkové škody.

11.4. Tyto Podmínky a vztah mezi Poskytovatelem a Uživatelem se řídí právním řádem České republiky.

11.5. Jakákoliv komunikace mezi Poskytovatelem a Uživatelem probíhá elektronicky formou elektronické pošty (emailu).

11.6. Prodávající si vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit. Změněné podmínky vyhlásí vhodným způsobem na internetových stránkách www.touchtherapy.cz

Tyto podmínky užívání nabývají účinnosti dne 15.5.2020