Ošetření

Vaše cesta k vnitřnímu klidu, který nekončí, když vstanete z lehátka.

Touch Therapy

Komplexní ošetření celého těla. Akupresurní promačkání, aromaterapie, horký olej, nahřáté ručníky. Uvolníme trapézy a bedra, zregenerujeme svaly, rozproudíme lymfu. Klidným a laskavým dotekem se zastavíme v naší “masážní meditaci”.

Tělo pro nás není pouhou hmotou, ale i jemnou energií. Vaše tělo mluví a my mu nasloucháme, proto se každá návštěva u nás může trochu lišt. Pro zklidnění mysli pomůžou jemné zatěžkávací polštářky na oči. K ošetření si sami vyberete vhodnou vonnou esenci, která nás bude provázet.

1,5h péče (1h na lehátku) 1 650,-

2h péče (1,5h na lehátku) 2 200,-

Ticho a klid

Rozpusťte svou těkající mysl do prázdného prostoru ticha a klidu. Terapie založená na principech kraniosakrální biodynamiky. (Nejen) statickými doteky plnými lásky, bezpečí a přijetí společně zakusíme hluboký klid, skrze který se pak můžete lépe spojit sami se sebou, se svou vnitřní moudrostí a dát tak prostor přirozené schopnosti těla se léčit a transformovat. Váš nervový systém bude nadšený!

Ošetření začíná základní akupresurou celého těla, pokračuje masáží horkým olejem (1. polovina) a končí energetickou kranio-částí (2. polovina). Struktura se však může měnit podle aktuálních potřeb. K ošetření si vyberete vhodnou vonnou esenci, která nás bude provázet.

1,5h péče (1h na lehátku) 1 650,-

2h péče (1,5h na lehátku) 2 200,-

Kraniosakrální

Jemné a neinvazivní doteky, které o nic neusilují, jen jsou. Přijímající a vnímavé ruce, které “neřeší váš problém”, neboť se k vašemu systému (rozumějte systému nervovému, energetickému, fyzickému i emocionálnímu) přistupuje z pozice plného potenciálu zdraví a ne nemoci. 

Delikátní práce s centrálním nervovým systémem. Toto ošetření, ač jemné, může být velmi intenzivní. Biodynamický přístup ke kraniu z větve Charlese Ridleyho. Hluboké uvolnění a oživení na mnoha úrovních. Pokud potřebujete více informací o kraniosakrální terapii, kontaktujte nás.

1,5h péče (1h na lehátku) 1 650,-

2h péče (1,5h na lehátku) 2 200,-

Těhotenské

Pro naše ženy, manželky, partnerky, ségry a kamarádky, co potřebují uvolnit záda, odpočinout si, odlehčit se a dopřát si hodinu jemné heboučké péče. U nás se nastávající maminky cítí v bezpečí. Citlivé a vědomé doteky v čistém a láskyplném prostředí. A nekonečně kapek geránia. 

1,5h péče (1h na lehátku) 1 650,-

Ve dvou

Čas jen pro vás dva. Pro partnery, kamarádky, mámy a dcery… Sdílení unikátního zážitku komplexní masáže, hlubokého klidu a odpočinku v nádherném voňavém prostředí s klenutými okny. Vy a váš blízký ve stejný čas, na stejném místě a s plnou péčí našich 2 terapeutů. 

2,5h péče
(1,5h na lehátku, úvodní povídání, závěrečný klid na usazení s čajem a dobrůtkami)
4 600,-

Himálajská sůl

Celé tělo zabalíme do soli a vše nepotřebné z něj sundáme dolu. Vyčistíme každičkou buňku, hluboká očista se odehraje i na úrovni mysli. Rychlými tahy solí v teplém oleji provedeme důkladný peeling celého těla, které následně po umytí pečujeme vědomým dotekem, masáží a vonnou esencí.

Během tohoto ošetření shodíte to, co vás tíží, systém se rozproudí a budete se cítit neskutečně lehcí. A také budete nejhebčí na světě.

2h péče
(30min peeling, 60min masáž, 30min usazení)
2 800,-

Důležitá upozornění

Q

Ošetření můžete bezplatně zrušit max. 48h před jeho začátkem. V případě zrušení méně jak 24h předem činí poplatek 1 500,-. Děkujeme za pochopení.

}

Prosíme naše milé klienty, aby chodili na čas, který jsme domluvili. S předstihem k nám chodit nemusíte, máme na vás dostatek času i tak. 

V Touch Therapy nemáme recepci, pro vyzvednutí voucherů či zapomenutých prstýnků nám buď zavolejte nebo napište e-mail. 

Pokud nebereme telefon, pravděpodobně se věnujeme klientům a ozveme se vám zpět. Případně nám napište SMS.

V žádném případě NEposkytujeme erotické masáže! 

Recenze

"Ještě se mi nestalo, že by mě někdo masíroval “od srdce”, nikoli technicky dokonale či zdravotně, ale prostě srdcem. Těžko se to formuluje, ale prostě cítíte, že masérka je tam pro VÁS, stoprocentně..."

Michala

"Nejvíc oceňuji osobní přístup, čas a hlavně opravdovou přítomnost, kterou vám v Touchi věnují a která není všude samozřejmostí. Určitě přijdu zase."

Veronika

"Velmi vědomý přístup k tělu. Spíš dotyková terapie než masáž. Naplňující, celistvé a léčivé. Těším se příště!"

Vera

“Ošetření v Touch Therapy není klasickou masáží, je to úplně jiný level zážitku, péče a relaxace. Rozhodně doporučuji. Blažený pocit doznívá ještě dlouho poté.”

Adéla

"Skvělá masáž, fantastický dotek, pod dotykem těchto rukou se rozplynete. Všemi dvaceti doporučuji. Prostředí je krásné a vkusné. Těším se na příště."

Tobias

“Nepopsatelný zážitek. Absolutní uvolnění a důvěra. A také Bářin dar – pocit, že mě zná lépe, než já sama. Děkuji.”

Petra

“Thank you very much for this tender, deep relaxing and rejuvenating treatment! I’m happy with my feelings afterwards and highly recommend to everyone!”

Valerie

"Vynikající párová masáž, po které jsme ještě dostali ovoce na zakousnutí a soukromý čas na vydechnutí, jak jenom jsme potřebovali. Doporučujeme všem!"

Edvard

“Pohoda, klid, přechod do jiné dimenze :-)”

Sonia

“Bára je kouzelnice. Ošetření v Touch Therapy není klasickou masáží, je to úplně jiný level zážitku, péče a relaxace. Rozhodně doporučuji. Blažený pocit doznívá ještě dlouho poté. Děkuji!”

Adéla

Přečtěte si všechna naše hodnocení na Reserviu, FacebookuGooglu nebo se k nám rovnou objednejte.

Touch Therapy

pondělí až pátek 10–21h
víkendy dle domluvy

Podmínky

Důležitá upozornění

Zásady ochrany osobních údajů

Zásady cookies

© 2024 Touch Therapy