Retreaty

Ticho léčí. Čas od času organizujeme meditační ústraní propojená s jógou a pobytem v přírodě. Praxi se věnujeme několik hodin denně, často také držíme tzv. vznešené ticho.

Retreaty jsou vhodné pro ty, kteří chtějí prohloubit svou praxi, utišit se a spojit se se svým vnitřním světem. Retreat není wellness pobyt s ranní jógou (i když wellness máme rádi taky!).

Meditační retreat s Bárou Tenčlovou a Šimonem Grimmichem: Milující laskavost a soucit

Meditační retreat je jedinečnou příležitostí prohloubit stávající praxi, ustálit se v ní a získat inspiraci a podporu spolumeditující skupiny.

V bezpečném a podpůrném prostředí se můžete dostat blíže sami k sobě. Zaměříme zejména na rozvíjení milující laskavosti a soucitu.

Zakusíme, že láska a soucit není něco, co bychom měli hledat venku, nebo něco, co v sobě nemáme, nýbrž naopak rozpoznáme, že tyto kvality jsou s námi neustále.

Retreat bude probíhat v částečném tichu (přibližně polovina retreatu). Díky tichu a vnitřnímu klidu vzniká prostor pro to, aby něco nového mohlo přijít, vynořit se na povrch, nebo naopak.

Pobyt kombinuje:

  • ranní jógovou a dechovou praxi (vhodnou i pro úplné začátečníky)
  • vedenou meditační praxi
  • čas pro samostatnou praxi
  • dostatek času pro sebe na odpočinek nebo procházky (doporučením je mít po celou dobu vypnutý mobilní telefon)
  • reflexi a podporu v průběhu retreatu (součástí retreatu bude možnost individuálních nebo skupinových setkání zaměřených na sdílení zkušeností a otázek)

Povedou: Barbora TenčlováŠimon Grimmich

Termín: 24. října – 27. října 2024, čtvrtek 18h až neděle 15h

Místo: Stodola Jamky, Hvožďany

Cena: 6 900,-

Pobyt je vhodný pro ty, kdo mají zkušenost s meditací, vědí, jak sedět, a mají chuť svoji meditační praxi prohloubit. Vzhledem k tomu, že se bude meditovat přibližně 6 hodin denně, může pro vás retreat být výzvou. Pokud byste měli nějaké pochybnosti, neváhejte nás kontaktovat.

“Soucit je spontánní moudrostí srdce. Je vždy s námi. Vždycky byl a vždycky bude. Když ho v sobě objevíme, spatříme, jak jsme ve skutečnosti silní a v bezpečí."

~ Yongey Mingyur Rinpočhe

Touch Therapy

pondělí až pátek 10–21h
víkendy dle domluvy

Podmínky

Důležitá upozornění

Zásady ochrany osobních údajů

Zásady cookies

© 2024 Touch Therapy